chantant پزشکی اورژانس کوهستان پایگاه اورژانس

chantant: پزشکی اورژانس کوهستان پایگاه اورژانس اورژانس بیمارستان سقوط جوان اطراف ساوه کوهستان

گت بلاگز اصفهان 64 درصد از کارمندان قوای سه گانه کشور عضو بسیج هستند

رئیس شرکت بسیج کارمندی کشور گفت: 64 درصد از کارمندان در سه قوه مجریه، مقننه و قضائیه و هم چنین نهادهای غیردولتی عضو بسیج هستند.

64 درصد از کارمندان قوای سه گانه کشور عضو بسیج هستند

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان،محمد امیرخانی امروز در دیدار با آیت الله عبدالنبی نمازی نماینده ولی فقیه و امام جمعه کاشان اظهار کرد: 5 هزار و 800 طلبه و غیرطلبه نیز به عنوان مربی حلقه های صالحین در سراسر کشور فعال هستند.
وی افزود: تاکنون 21 هزار حلقه صالحین مزین به 21 هزار شهید کارمند در سراسر کشور تشکیل شده است است.

عبارات مهم : معرفی

وی با بیان این که در هر حلقه صالحین 45 نفر حضور دارند، خاطرنشان کرد: در هر حلقه 15 نفر عضو مهم بوده و بقیه از محتوای حلقه های صالحین استفاده می کنند و در مجموع 6 هزار نفر نیز مسئولیت حلقه های صالحین در سراسر کشور را بر عهده دارند.
امیرخانی با اشاره به این که جهت ششمین سال متوالی شهید شاخص کارمندی را معرفی می کنیم، گفت: استاندار گیلان به عنوان استاندار آسمانی نخستین شهید شاخص کارمندی کشور معرفی شد و بعد از آن شهیدانی هم چون علیرضا نوری قائم مقام راه آهن جمهوری اسلامی به این عنوان گزینش شدند.
وی با بیان این که شهید علی فارسی به عنوان ششمین شهید شاخص کارمندی کشور گزینش شده است هست، ابراز داشت: جهت معرفی این شهید شاخص کارمندی کشور، 31 ستاد در 31 مرکز استان کشور ایجاد شده است و 10 استان نیز در سطح کشور با محوریت این شهید یادواره برگزار می کنند و در هفته دولت نیز خاص برنامه ای با محوریت این شهید در پایتخت کشور عزیزمان ایران برگزار می شود.
وی هم چنین با تاکید بر بهره گیری از شبکه های استانی جهت معرفی شهیدان شاخص، یادآور شد: سال گذشته 23 شبکه استانی توفیق معرفی شهید شاخص کارمندی کشور را داشتند ولی امسال ظرفیت بالاتری را در اختیار داریم.
انتهای پیام/م

واژه های کلیدی: معرفی | استانی | سراسر کشور | استاندار گیلان | اصفهان | عضویت بسیج | کارمندان قوای سه گانه کشور | تشکیل حلقه صالحین

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog