chantant پزشکی اورژانس کوهستان پایگاه اورژانس

chantant: پزشکی اورژانس کوهستان پایگاه اورژانس اورژانس بیمارستان سقوط جوان اطراف ساوه کوهستان

گت بلاگز ورزشی نوشاد با غلبه بر نیما مراسم خوش حالی قهرمانی گرفت

نوشاد عالمیان موفق شد در فینال تنیس روی میز بازی های کشورهای اسلامی برادر کوچکتر خود را شکست دهد.

نوشاد با غلبه بر نیما مراسم خوش حالی قهرمانی گرفت

به گزارش گروه ورزشی گروه تحریریه سایت جوان برادران عالمیان یک فینال تمام ایرانی را در مسابقه های پینگ پنگ کشورهای اسلامی برگزار کردند.
ست اول این بازی خانوادگی پایاپای بود و هر دو برادر با امتیازات تک تک پیش رفتند تا اینکه بعد از تساوی ۱۱-۱۱ این نوشاد بود که 2 امتیاز گرفت و ست را به نام خود ثبت کرد.
در ست دوم این نیما بود که عملکرد بهتری داشت و توانست با نتیجه ۱۱-۷ به برتری دست یابد. در این ست برادران عالمیان چند بار رالی های تماشایی اجرا کردند که با تشویق تماشاگران همراه شد.

نوشاد ست سوم را به قصد جبران شروع کرد ولی بعد از برتری اولیه، نیما کار را به تساوی کشید ولی نوشاد در ادامه باتجربه تر ظاهر شد و با نتیجه ۱۱-۷ کار را به سود خود تمام کرد.

ست چهارم با برتری ۱۱-۸ نیما عالمیان به آخر رسید. نیما در این ست از همان ابتدا برتر از نوشاد بود و در نهایت توانست ست را به نام خود کند تا نتیجه کلی ۲-۲ شود.
در ست پنجم هم نیما و نوشاد پایاپای تا امتیاز ۱۰ پیش آمدند ولی این برادر چپ دست (نوشاد) بود که کار را به سود خود درآورد و 3-2 پیش افتاد.
این نتیجه، ست ششم را بسیار حساس کرد لیکن شرایط متفاوتی را جهت دو برادر رقم می زد. همین عامل موجب شد نیما و نوشاد امتیاز به امتیاز اوج بیایند و در نهایت این نیما بود که با نتیجه 16-14 پیروز شد تا همه چیز به ست آخر کشیده شود.

رقابت فشرده برادران عالمیان جهت قهرمانی در آخرین ست هم ادامه داشت و هیچ یک برتری محسوسی نسبت به دیگری نداشتند ولی در آخرهای بازی نیما نتواست از برتری سه امتیازی اش استفاده کند و نتیجه 9-6 را 11-9 واگذار کرد تا نوشاد مراسم خوش حالی قهرمانی بگیرد.

عبارات مهم : نوشاد عالمیان

انتهای خبر/

واژه های کلیدی: نوشاد عالمیان | نیما عالمیان | تنیس روی میز | کشورهای اسلامی | فینال |

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog